Overené recenzie
našich zákazníkov

Overené recenzie našich zákazníkov

Zuzana K.
Zuzana K.
Recenzia Facebook - Krojované bábätká
Zobraziť viac
Ďakujeme za krásne fotografie našej Lindušky. Pani Monika je veľká profesionálka, má nekonečnú trpezlivosť a je veľká detailistka. Oceňujeme hlavne jej snahu o zachovanie a prezentáciu Slovenskej kultúry. Nás si získala originálnou tvorbou, ktorú nik na Slovensku nerobí. Vždy sme túžili mať od nej fotografie a preto, keď sa nám pošťastilo naše vlastné bábätko, vedela som, že aj ja si chcem nechať zvečniť našu dcérku v kroji. Zvlášť by sme chceli oceniť možnosť fotografovania v našej domácnosti – je to neoceniteľný benefit, zvlášť krátko po pôrode a keď ešte dieťatko nemá žiadny režim. Odbúra to veľa stresov s chystaním a cestovaním. Obdivujem pani Moniku, že za klientmi cestuje, lebo je to určite namáhavé a zaberá to veľa času. Ďakujeme ešte raz za krásny zážitok. Fotografie sme tiež dostali na originálnom kľúči, čo tiež vypovedá o detailnosti a ucelenosti tvorby. Ďakujem!
Zuzana S.
Zuzana S.
Recenzia Facebook - Krojované bábätká
Zobraziť viac
Monika Klučiarová. Myslím si, že nepreženiem, ak sa o nej vyjadrím ako o fotografke svetového formátu. Právom si vyslúžila prezývku slovenská Anna Geddes. Ako jedna z mála, svojím originálnym nápadom a precíznou realizáciou reprezentuje Slovenskú republiku nielen v mnohých európskych krajinách, ale aj za oceánmi v USA a v Austrálii. Jej fotografie novorodencov v slovenských krojoch prerazili do celého sveta. Monika neustále chrlí nové nápady, ktoré nemá od koho odpozorovať a je autentickou umeleckou autorkou svojich diel. Každý jeden námet, kroj, rekvizita sú prepracované do posledných detailov. Jej profesionalita sa tak isto týka celého procesu od komunikácie so zákazníkom, realizácie fotografovania až po grafické spracovanie a doručenie originálneho USB kľúča vo forme jej loga – Kľuč v tvare srdca. Veľkosť Monikinho talentu sa však prejavuje nielen na projekte Krojované bábätká, ale v každej oblasti fotografovania, do ktorej sa pustí – či fotografuje predsvadobné, svadobné, tehotenské alebo rodinné udalosti. Vždy sa môžete spoľahnúť na výsledky tej najvyššej kvality. Fotila pre nás všetky spomínané žánre a jej tvorba je pre nás neoceniteľná. Ak si želáte mať na svojich rodinných fotografiách rukopis umeleckého velikána, rozhodne odporúčame rodinnú fotografku Moniku Klučiarovú.
Elena D.
Elena D.
Recenzia Facebook - Rodinný fotograf
Zobraziť viac
Chcela by som Vám zo srdca poďakovať za fotky nášho Martinka, bol to veľmi príjemne strávený deň. Máte veľmi zlaté, šikovné ruky, v prvom rade na fotografovanie a určite v neposlednom rade na uspávanie bábätiek. Náš malý sa naposledy dobre vyspal pri fotení. Určite môžem iba odporučiť pani Klučiarovú. Ak chcete mať nezabudnuteľné zábery svojho novorodeniatka ,verte mi, fotky Vám, ale hlavne Vášmu bábätku budú v budúcnosti oveľa vzácnejšie než hocijaká hračka. Ešte raz ďakujeme.
Henrieta Ž.
Henrieta Ž.
Recenzia Facebook - Rodinný fotograf
Zobraziť viac
Umelecké zábery, precíznosť, detailnosť, originalita ... ak hľadáte práve toto, ste tu správne. Monika je nielen odborník na fotografiu, ale aj skvelý, láskavý človek. S bábätkami to naozaj vie! Musím uznať, že ma fakt zlaté nervy, veľké srdce a šikovné ruky, zápal a nadšenie pre túto náročnú prácu. Veľmi sa mi páčilo, že všetko prebiehalo v domácom prostredí a teda bábätko nie je vystavované toľkému stresu z presunu, či nového prostredia – predsa len ide o veľmi rané spavé obdobie. Práca s bábätkami je tiež i časovo veľmi náročná. Som veľmi vďačná, že napriek vyťaženosti si na nás našla toľko času. Krojované bábätká sú jeden krásny projekt, jeho jedinečnosť, originalita, ale i hrdosť nášho Slovenského národa na tradičné oblečenie, ktoré v takom malom čísle vyzerá zlatunko. S fotografiami, ktoré mi ukázala už počas fotenia, som bola nadmieru spokojná a veľmi sa teším na konečný výsledok.
Peťa B.
Peťa B.
Recenzia Facebook - Krojované bábätká
Zobraziť viac
Pani Klučiarová je úžasná a milá osôbka, ktorá nám spravila skutočne krásne fotky našej dcérky. K bábätkám sa chová s láskou a nehou a aj po niekoľkých hodinách fotenia je absolútne trpezlivá a ústretová. Celé fotenie bolo pre nás veľkým zážitkom. Som veľmi rada, že sme sa rozhodli pre fotenie v krojoch, nakoľko kroje ako aj fotky boli niekoľkonásobne krajšie, ako som očakávala a sú to skutočne výnimočné fotky. Odporúčam všetkými desiatimi!!!
Milka G.
Milka G.
Recenzia Facebook - Krojované bábätká
Zobraziť viac
Fotografku pani Klučiarovú odporúčam všetkým. Veľmi trpezlivá, milá osoba s úžasným prístupom, super nápadmi a perfektnou realizáciou. Dá si záležať na každom detaile od prvotnej komunikácie, cez fotenie a upravovanie fotografií až po doručenie krásneho USB kľúča v tvare kľúčika s nádhernými fotografiami a s venovaním písaným vlastnou rukou. Mimoriadne oceňujem snahu a perfekcionizmus čo sa týka nášho slovenského folklóru, v tomto prípade ušitia krojov pre bábätká a ich následné fotenia. Veľký klobúk dole pred touto šikovnou ženou. Ďakujeme za nádherné fotografie.
Daniela S.
Daniela S.
Recenzia Facebook – Rodinný fotograf
Zobraziť viac
Dobrý deň, ďakujem Vám, pani Monika Klučiarová, za to, že ste nás zobrali pod svoje šikovné ruky, doslova v hodine dvanástej… že ste boli ochotná, a aj napriek pracovnej vyťaženosti, ste si našli na nás čas … sme Vám za to nesmierne vdˇační. Vrele Vás odporúčam každej mamine, ktorá si chce dať zvečniť svoje detičky, bábätká a pritom sa obáva, ako to všetko bude prebiehať. Pri pani Monike stratíte stres aj obavy, je to skvelá , ochotná, ústretová osoba s neskutočným talentom a veľkou trpezlivosťou. V jej rukách budú vaše detičky v dobrých rukách. Je to pani fotografka ako zo strany profesionálnej, tak zo strany ľudskej … priznám sa, mala som obavy z fotenia, ale kedˇ som ju uvidela, razom to zo mňa všetko opadlo. Doslova vysiela pozitívnu energiu. Fotenie s ňou je príjemné a zábavné. Je detailistka a ak si ju zvolíte, bude to vaša najlepšia voľba. Má naozaj neskutočne krásne zábery, z ktorých si vyberie len tie najkrajšie..My sme veľmi spokojní, máme tie najúžasnejšie fotky nášho Adamka ako v kroji, tak v postieľke či na bicykli. Ešte raz ďakujeme, sme hrdí za to, že môžeme patriť medzi Vašich zákazníkov. Prajeme Vám veľa ďalších úspechov a veľa spokojných zákazníkov a ešte veľa tých prekrásnych mini krojov.
Silvia K.
Silvia K.
Recenzia Facebook – Rodinný fotograf
Zobraziť viac
V týchto dňoch sa mi do rúk dostala vzácna obálka s ešte vzácnejším obsahom. Už pootvorení som zostala milo prekvapená originálnym dizajnom USB kľúča v darčekovom balení. A tie fotky, ktoré sa v ňom ukrývali – to sa nedá opísať. Naozaj kvalitne odvedená práca, každá jedna fotografia bola úžasná, precízne spracovaná a moja malá princezná na nich vyzerala dokonale. Veľká vďaka patrí fotografke Monike za toto umelecké dielo, ktoré bude aj čoskoro visieť v našom príbytku. Je to jedna milá, trpezlivá, ústretová osôbka s veľkým srdcom a citom pre detail. Sú to hodiny strávené polohovaním bábätiek, ale konečný výsledok stojí naozaj za to. Pre takúto prácu sa človek musí narodiť a ona sa povolaniu teda rozhodne neminula. Ak sa mamičky neviete stále rozhodnúť, či svoje dieťa takto exkluzívne nafotiť a termín pôrodu sa nezadržateľne blíži, neváhajte Moniku Klučiarovú čo najskôr osloviť. Nebudete ľutovať, to zaručujem!!!
Jana Š.
Jana Š.
Recenzia Facebook – Rodinný fotograf
Zobraziť viac
Monika, chcela by som sa poďakovať za úžasné fotografie. Sú dokonalé, s veľkým citom pre krásu a tá nádherná, prepracovaná dekorácia je top. Deti si fotenie veľmi užili, neprestávajú o tom hovoriť, že sú „Vianočné princezné“! Nestretla som sa zatiaľ s profesionálom s takým vkusom a poctivou prácou. Viem, koľko času, námahy a aj financií si vložila do tohto projektu. Teším sa, že máme zvečnenú navždy túto pominuteľnú chvíľu s detičkami, veď tak rýchlo vyrastajú. Šetríš nám peniažky za zbytočné darčeky a daruješ čas, ktorý si môžem viac oddýchnutá užiť s deťmi. Ty nám ponúkaš zachytenú druhú podstatu týchto sviatkov a tou sú deti. Popýšiť sa kvalitnou fotografiou na stene, či krbe je ten najkrajší darček pre starých rodičov.
Jana J.
Jana J.
Recenzia Facebook - Krojované bábätká
Zobraziť viac
Už dávnejšie, keď som pani Klučiarovú videla v televízii so svojimi krojovanými bábätkami, vedela som, že raz keď budem mať to svoje, chcem ho dať odfotiť práve takto. Som nesmierne rada, že sa mi to splnilo. Môžem len odporúčať. Celý servis – komunikácia, fotenie, citlivý prístup k bábätku, fotenie v domácom prostredí, široké možnosti výberu balíkov, krojov a aranžmánov fotenia bol výborný.